Yağmurlu Eyüp komu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

6 Aralık 2021 - 05:59

Yağmurlu Eyüp komu İlkokulu

Yağmurlu Eyüp komu İlkokulu
Son Güncelleme :

21 Haziran 2018 - 1:23

Yağmurlu Eyüp komu İlkokulu nasıl gidilir?, nerededir? merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesi Yağmurlu Eyüp Komu köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 54 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 24 km’dir. Okula ulaşım köy minibüsleriyle sağlanmaktadır. Okulda 1 öğretmen ve 1 derslik bulunmaktadır. Okulun UYDU internet bağlantısı imkanı olmasına karşın kütüphane imkanı mevcut değildir. Okulun 1 adet lojman imkanı bulunmaktadır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle ders vermektedir.

VİZYON Yağmurlu Eyüp komu İlkokulu

HER ÖĞRENCİNİN BAŞARININ HAZZINI ALDIĞINDA DAHA DA DÖRT ELLE EĞİTİM-ÖĞRETİME SARILDIĞI, İMKANSIZLIKLAR İÇİNDE YARATTIĞI İMKANLARLA, İMZA ATTIĞI BAŞARILARINA HER GEÇEN GÜN YENİLERİNİ EKLEYEN BİR OKUL OLMAK İSTİYORUZ. OKULUMUZDA VERİLEN EĞİTİMLE ÖĞRENCİLERİMİZİN TOPLUMDA SAYGIN BİREYLER OLMALARINI İSTİYORUZ.

MİSYON

OKULUMUZUN BİRLEŞTİRİLMİŞ SINIF UYGULAMASINDAN MÜSTAKİL SINIF UYGULAMASINA GEÇİRİLİP, PERSONEL SAYISININ ARTTIRILARAK, OKUL İÇİ VE DIŞI DÜZENLEMELER YAPILARAK BİREYLERİN DAHA SAĞLIKLI EĞİTİM ORTAMINDA ÖĞRENİMLERİNİ SÜRDÜRMELERİ HEDEFİMİZDİR. ONLARI ÇAĞDAŞ DÜŞÜNEN TARATICI BİREYLER OLARAK YETİŞTİRMEK, BAŞARILARINI DESTEKLEMEK VE ONLARI HER ALANDA YÜREKLENDİRMEK ÖNCÜLÜĞÜMÜZDÜR.

 

× Online Destek