eleşkirt Uzunyazı İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:28

eleşkirt Uzunyazı İlkokulu

eleşkirt Uzunyazı İlkokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 2:35

AĞRI – ELEŞKİRT Uzunyazı İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Uzunyayla köyünde bulunan okulun Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı 4 km’dir. Köye ulaşım imkanı kolaydır. Okul, 3 öğretmen ve 2 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı imkanı olmasına karşın kütüphane imkanı mevcut değildir. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okulun soba ile ısıtılan 1 adet lojmanı olmasına karşın derslik olarak kullanılmaktadır. Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimizin zeka düzeyleri ve kabiliyetleri ölçüsünde onları en üst düzeye çıkararak onların eğitime karşı olumlu tutum geliştirmelerini sağlamak ve kendi kategorisinde örnek gösterilen eğitim ve öğretim yuvası olmaktır.

MİSYON

Karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten, düşünen, sorgulayan, doğru bir tasavvura sahip, yaratıcı, bilinçli ve kendine güvenen bireyler yetiştirmektir.

× Online Destek