eleşkirt Türkeli İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:16

eleşkirt Türkeli İlkokulu

eleşkirt Türkeli İlkokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 21:42

AĞRI – ELEŞKİRT Türkeli İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Türkeli köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 46 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 13 km’dir. Okula ulaşım özel servislerle sağlanmaktadır. Okulun bulunduğu köy dağınık bir yerleşmeye sahip iken, okul, köyün merkezine inşa edilmiştir. Okul, 4 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun UYDU İnternet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ayrıca okulun lojman imkanı da mevcut olmasına karşın lojman, müdür ve öğretmen odası olarak kullanılmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Köyümüz yerleşim yeri içerisinde bulunan öğrenci ve diğer bireylerin topluma faydalı birer birey olmaları için çalışmalar yapmak.

MİSYON

Öğrencilerimizin başarı düzeylerini en üst seviyeye çıkarmak. öğrencilerimizi topluma örnek birer birey haline getirmek.

 

× Online Destek