eleşkirt Toprakkale ilkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:53

eleşkirt Toprakkale ilkokulu

eleşkirt Toprakkale ilkokulu
Son Güncelleme :

28 Haziran 2018 - 1:01

AĞRI- ELEŞKİRT Toprakkale İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Toprakkale köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 28 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 13 km’dir. Okula ulaşım köy minibüsleriyle sağlanmaktadır. Ayrıca öğretmen servisleriyle de gidiş geliş yapılabilmektedir. Okul, 13 öğretmen ve 13 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Yeniliklere açık, araştırmacı, bilgiyi kullanabilen,öğrenmeyi öğrenen, özgüven kazanmış, hedef koyabilen ve sorunlarını çözebilen ve teknolojiyi kullanabilen nesiller yetiştirmek.

MİSYON

Kendine özgüveni olan, yeniliklere açık, bilgiyi mal ve hizmet üretimine yansıtabilen, araştıran, sorgulayan, inceleyen nesiller yetiştirmektir.

× Online Destek