eleşkirt Süzgeçli İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:02

eleşkirt Süzgeçli İlkokulu

eleşkirt Süzgeçli İlkokulu
Son Güncelleme :

28 Haziran 2018 - 0:20

AĞRI – ELEŞKİRT Süzgeçli İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Süzgeçli köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 34 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 4 km’dir. Okul, 3 öğretmen ve 2 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun UYDU İnternet bağlantısı imkanı olmasına karşın kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun kullanılabilir durumda olan 2 adet lojmanı bulunmaktadır. Okul soba ile ısıtılmaktadır. Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda; öğrenme için her türlü fırsatın sağlandığı bilgili, becerili ve iyi bir ahlaka sahip nitelikli öğrencilerin yetiştirildiği, tercih edilen bir okul olmaktır.

MİSYON

Milli Eğitim Temel Kanununda yer alan genel ve özel amaçlara uygun olarak; Sağlam karakterli, dürüst, kuvvetli bir vatan ve millet sevgisi olan, insani, milli ve ahlaki değerlerle donanmış, ülkesine yararlı, okuyan, inceleyen, araştıran, mili ve evrensel değerleri tanıyan benimseyen, araştırmacı, sorgulayıcı, kendi ayakları üzerinde durabilen, kendi düşüncelerini savunurken başkalarının düşünce ve haklarına saygı gösteren, görev ve sorumluluklarının bilincinde olan öğrenciler yetiştirmek.

× Online Destek