eleşkirt Söbetaş İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

19 Ocak 2021 - 01:41

eleşkirt Söbetaş İlkokulu

eleşkirt Söbetaş İlkokulu
Son Güncelleme :

21 Haziran 2018 - 2:51

Eleşkirt Söbetaş İlkokulu nasıl gidilir? nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Söbetaş köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 30 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 22 km’dir. Okula ulaşım köy minibüsleriyle sağlanmaktadır.  Okul, 2 öğretmen ve 2 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun UYDU internet bağlantısı olmasına karşın kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır. Okul kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON Eleşkirt Söbetaş İlkokulu

Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaç ve temel ilkeleri doğrultusunda; öğrenme için her türlü fırsatın sağlandığı bilgili, becerili ve iyi bir ahlâka sahip nitelikli öğrencilerin yetiştirildiği bir okul olmaktır.

MİSYON

Öğrencilerimizi; Atatürk ilke ve inkılaplarına, Anayasada ifadesi bulunan Atatürk Milliyetçiliğine bağlı; Türk milletinin milli, ahlaki, insani, manevi, ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven, ve daima yüceltmeye çalışan; insan haklarına ve Anayasanın başlangıcındaki temel ilkelere dayanan demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş yurttaşlar yetiştirmektedir.

İlginizi Çekebilir...!  eleşkirt Mollasüleyman Gazi İlkokulu

 

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
× Online Destek