eleşkirt Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:35

eleşkirt Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi

eleşkirt Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi
Son Güncelleme :

29 Haziran 2018 - 15:22

AĞRI – ELEŞKİRT Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesine nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, İstiklal Mahallesi Cumhuriyet caddesinde bulunmaktadır. Okul, 19 öğretmen ve 18 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcut iken, lojman imkanı mevcut değildir. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, GÜNDÜZLÜ, KARMA, TAM GÜN şeklinde öğretim vermektedir. Okul, %67 oranında başarı göstermiştir.

VİZYON

Eğitime Farklı Bir Bakış Adresi Eleşkirt A.İ.H.L

MİSYON

Milli ve manevi değerlere bağlı, evrensel ve kültürel değerleri kazanma yolunda gelişim gösteren, bilgiyi edinme ve bilgiyi kullanma yöntemlerini iyi bilen, bilim ve teknolojinin tüm hedeflerine ulaşmak isteği taşıyan, yaparak yaşayarak öğrenen, araştırmak isteyen, okuyan, yorumlayan, düşündüklerini her ortamda ifade edebilen , değişen dünyada, yaşamı kolaylaştıracak deneyimleri kazanmış öğrenciler yetiştirerek iyi bir öğrenci, iyi bir insan ve iyi bir toplum oluşturan eğitim ve öğretim kurumudur.

 

× Online Destek