eleşkirt Palakçayır İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:39

eleşkirt Palakçayır İlkokulu

eleşkirt Palakçayır İlkokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 1:53

AĞRI – ELEŞKİRT Palakçayır İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Palakçayır köyünde bulunan okulun Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı 10 km’dir. Okula ulaşım servisle sağlanmaktadır. Okul. 1 öğretmen ve 1 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun, internet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcut değildir. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okulda, soba ile ısıtılan 1 adet lojman bulunmaktadır. Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Evrensel nitelikte bilgi ve teknoloji üreten, araştırmacı, katılımcı, paylaşımcı, özgün ve estetik değerlere sahip, çağdaş bir eğitim ve bilimsel kültürü oluşturmak ve özgüveni tam ,toplumsal değerlere saygılı bireyler yetiştirmektir.

MİSYON

• Eğitim, öğretim ve araştırma kalitesi ile ilçemiz ve ilimizde tercih edilen; • Takım çalışmasını teşvik eden, katılımcı ve paylaşımcı bir yönetime sahip; • İlçemiz ve İlimiz başta olmak üzere ülkemizin sorunlarını çözmeye yönelik çalışmalar yapmada öncü; • Geleneksel sanatlarımızın özünü koruyarak çağdaş, kalıcı ve özgün eserler ortaya koyan; • Evrensel değerlere saygılı, toplam kalite yönetimi ilkelerini benimsemiş, sürekli gelişen; bir OKUL olmaktır.

× Online Destek