eleşkirt Oklavalı Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:29

eleşkirt Oklavalı Ortaokulu

eleşkirt Oklavalı Ortaokulu
Son Güncelleme :

29 Haziran 2018 - 15:46

AĞRI – ELEŞKİRT Oklavalı Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Yücekapı beldesinde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 25 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 12 km’dir. Okula ulaşım öğretmen servisiyle sağlanmaktadır. Okul, 4 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ayrıca okulun 1 adet lojmanı da bulunmasına rağmen lojman kullanılamamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Gelişen teknolojiye uygun eğitim ve öğretim hizmeti veren, imkanlarını en verimli biçimde değerlendiren, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, Milli Eğitimin Temel Amaçları doğrultusunda çağdaş, ilerici, sorumluluk sahibi, milli ve manevi değerlere sahip öğrenciler yetiştiren başarılı okullar içinde yer almak. Tüm bireylerimizi çağın gereklerine göre eğiterek bilgili, sağlıklı, katılımcı ve demokratik bir toplum yapısını oluşturmak.

MİSYON

Milli değerlerini gelecek kuşaklara aktarabilen, sorumluluk sahibi, yurttaş olma bilincine sahip kendini ifade edebilen, yeniliğe ve değişime açık, üretken bireyler yetiştirmek. Çağdaş uygarlık seviyesinde eğitim ve öğretim hizmetlerini yapmak Soran sorgulayan düşünen; kendine güvenen bireyler yetiştirmek.

× Online Destek