eleşkirt Mollasüleyman Gazi İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:23

eleşkirt Mollasüleyman Gazi İlkokulu

eleşkirt Mollasüleyman Gazi İlkokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 4:50

AĞRI – ELEŞKİRT Mollasüleyman Gazi İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Mollasüleymen Gazi köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 37 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 4 km’dir. Okula ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır. Okul, 5 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Okul, kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okulun lojman imkanı mevcut değildir. Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrenen okul modelini uygulamak için takım ruhuna inanmış herkesin her gün daha iyiye ulaşmak için çalıştığı, “Bilgi Çağı”nın gerektirdiği bilgi, beceri ve teknolojinin etkin kullanımını sağlamak yolu ile Türkiye ve çağdaş ülkelerdeki eşdeğer okullarla yarışacak düzeye erişmiş, örnek projeleri gerçekleştiren ve uygulayan uygulayan kaliteli, seçkin ve kurumsallaşabilmiş bir okul olmaktır.

MİSYON

Biz… Bütün öğrencilerin öğrenmeyi öğrenmelerini sağlamak, onların milli birer kimlik kazanmış, bilgili, becerili kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21.yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırarak bir üst öğrenim kurumuna hazırlamak için varız.

× Online Destek