ağrı eleşkirt Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 20:57

ağrı eleşkirt Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

ağrı eleşkirt Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Son Güncelleme :

30 Haziran 2018 - 2:38

AĞRI – ELEŞKİRT Mehmet Akif Ersoy Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, 3 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Eğitim ve öğretim hizmetlerini çağdaş ölçütler doğrultusunda yürüten, sürekli gelişen, nitelikli, yenilikçi ve ildeki diğer ilkokullara örnek teşkil edecek bir okul olmaktır.

MİSYON

Mutlu, özgüvenli, başarılı, ilkeli, duyarlı, açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öz değerlendirme yapabilen, işbirliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, yeteneklerinin farkında olan, ne istediğini bilen, Karşılaştığı sorunlara akılcı çözümler üreten, öğrendiğini kullanabilen, cesaretli, çok yönlü gelişime açık, milli ve manevi değerleri özümsemiş, toplumsal değerlere saygılı bireyler yetiştirmektir.

× Online Destek