ağrı eleşkirt Kemal Öztürk Anadolu Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:09

ağrı eleşkirt Kemal Öztürk Anadolu Lisesi

ağrı eleşkirt Kemal Öztürk Anadolu Lisesi
Son Güncelleme :

30 Haziran 2018 - 1:43

AĞRI – ELEŞKİRT Kemal Öztürk Anadolu Lisesine nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Yayladüzü beldesinde bulunan okulun, Ağrı il merkezine olan uzaklığı 73 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı 41 km’dir. Okula ulaşım için öğretmen servisi bulunmamakla birlikte Ağrı’ya 1 otobüs ve Eleşkirt’te 2 otobüs gidiş geliş yapmaktadır. Okul, 8 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ayrıca okulun iyi imkanlı lojmanı da bulunmaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Ayrıca okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Evrensel eğitim ve öğretim ilkeleri doğrultusunda bilgi temelli bir toplum için değişmeyi sağlayacak millî ve manevî değerlerle donanmış kuşaklar yetiştirerek bilgi ve becerinin toplumsal refaha dönüşmesine öncülük eden bir kurum olmaktır.

MİSYON

Tüm gençlerimizin ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda yetiştirilmelerini sağlayarak, toplumsal kalkınmanın itici gücü olan nitelikli insan gücünün yetiştirilmesine katkıda bulunmaktır.

× Online Destek