eleşkirt Karşıyaka İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:18

eleşkirt Karşıyaka İlkokulu

eleşkirt Karşıyaka İlkokulu
Son Güncelleme :

29 Haziran 2018 - 16:31

AĞRI – ELEŞKİRT Karşıyaka İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Yürüyerek okula ulaşılabilinir. Okul, Karşıyaka Mahallesinde bulunmaktadır. Okul, 8 öğretmen ve 7 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı olmasına karşın kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Ülkenin geleceğinde söz sahibi olacak, sosyal, kültürel, akademik yönden her şartta hayata hazırlanan öğrencilerin yetiştirildiği, çağın gerektirdiği yenilik ve donanımlarımızla eğitimcilerin ve bölgedeki her öğrencinin ailemize dahil olmak istediği ,daima seçkin bir eğitim ,bilim ve kültür merkezi olmak.

MİSYON

Görev ve sorumluluklarını bilen ve yerine getiren, ilgi ve yeteneklerinin farkında olan ve bu yönde kendini geliştiren, milli ve ahlaki değerlerine bağlı, insan haklarına saygılı, akılcı sorgulayan, duyarlı nesiller yetiştirmek.

× Online Destek