eleşkirt Hürriyet İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:28

eleşkirt Hürriyet İlkokulu

eleşkirt Hürriyet İlkokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 4:25

AĞRI – ELEŞKİRT Hürriyet İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Hürriyet köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 15 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 22 km’dir. Okula ulaşım köy minibüsleriyle sağlanmaktadır. Köy, 300 nüfuslu oldukça büyük bir köydür. Okul, 2 öğretmen ve 3 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun UYDU İnternet bağlantısı imkanı mevcut olmasına karşın kütüphane imkanı mevcut değildir. Okul kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okulda 1 adet soba ile ısıtılan, 1 adet ise kaloriferli olmak üzere 2 adet lojman imkanı mevcuttur. Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Mevcut ekonomik ve kültürel koşulların en üst düzeyde kullanılması sonucu okulumuzu demokratik ve çağdaş bir eğitim kurumu haline getirmek; topluma bilgili, kültürlü ve ahlaklı bireyler yetiştirmek.

MİSYON

Öğrencilerin seviyelerine uygun bilgi, davranış ve genel kültür ile donatılmış; çalışkan, katılımcı, girişken sorumluluk duygusuna sahip bireyler yetiştirmek.

× Online Destek