eleşkirt Haydaroğlu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:03

eleşkirt Haydaroğlu İlkokulu

eleşkirt Haydaroğlu İlkokulu
Son Güncelleme :

28 Haziran 2018 - 0:12

AĞRI – ELEŞKİRT Haydaroğlu İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Haydaroğlu köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 16 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 22 km’dir. Okula ulaşım sıkıntısı bulunmamakla birlikte Ağrı merkezden öğretmen servisiyle ulaşım sağlanmaktadır. Okul, 6 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun UYDU İnternet bağlantısı bulunmasına karşın kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet lojmanı bulunmaktadır. Okul, kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul öğrencilerine TEKLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Her öğrencinin iyi bir üst eğitim kurumuna yerleşmesini ve sosyal becerilerini geliştirmesini, toplumsal ve milli değerleri yaşamasını sağlamak, çocuklarımıza mutlu ve başarılı bireyler olma isteği ve yeteneğini kazandırmaktır.

MİSYON

Büyük düşünebilen ve bunu hayata geçirme çabasında olan, insanların mutluluğunu hedeflemiş, milli ve manevi kültürünü evrensel değerler içinde koruyup geliştiren, bilgiyi etkili ve verimli kullanabilecek, dünya çapında bireyler yetiştiren bir eğitim kurumu olmaktır.

× Online Destek