eleşkirt Güneykaya İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:09

eleşkirt Güneykaya İlkokulu

eleşkirt Güneykaya İlkokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 21:50

AĞRI – ELEŞKİRT Güneykaya İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Güneykaya mevkinde bulunan okulun, Ağrı il merkezine olan uzaklığı 40 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 8 km’dir. Okula ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır. Okul, 5 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet lojmanı olmasına karşın lojman, ana sınıfı olarak kullanılmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, öğrencilerine TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Okuyan, Araştıran, Akla ve bilime inanan, Üreten ve üretmekten zevk alan, Önce kendine, Sonra tüm insanlığa saygı duyan, Çevresine karşı duyarlı, Paylaşmayı bilen, Türkiye Cumhuriyeti’ne, Atatürk İlke ve Devrimlerine bağlı, Her biri Mustafa Kemal olmayı hedefleyen, Öğrenciler yetiştiren Bir okul olmaktır.

MİSYON

Ulusal ve evrensel değerleri, birikimleri kavrayan ve onlara katkıda bulunan; değişim ve gelişime açık; Atatürk ilkelerine bağlı; laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen; kendine güvenli; çevresine saygılı; yaratıcı ve farklı düşünebilen, özgür, hoşgörülü, katılımcı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek, * Daima sosyal yaşantıyı çeşitlendirip zenginleştirecek yatırımlara önem vermek; tüm kaynaklarını eğitim alanında kullanmak, * Öğrencisinin sahip olduğu yetenekleri ortaya çıkaran, geliştiren; akademik başarısını yükselten, çalışmaları eğitim alanında referans gösterilen, etkin ve öncü bir kurum olmak ilkemizdir.

× Online Destek