eleşkirt Goncalı Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:23

eleşkirt Goncalı Ortaokulu

eleşkirt Goncalı Ortaokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 5:08

AĞRI – ELEŞKİRT Goncalı Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Goncalı köyünde bulunan okulun Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı 17 km’dir. Okula ulaşım servisle sağlanmaktadır. Okul, 9 öğretmen ve 8 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı imkanı olmasına karşın kütüphane imkanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okulun lojman imkanı mevcut değildir. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

DEMOKRATİK, ÇAĞDAŞ,SOSYAL HUKUK DEVLETİMİZDE; İNSAN HAKLARINA SAYGILI ve DUYARLI; AKILCILIK VE BİLİME ÖNEM VEREN;ARAŞTIRMACI ve SORGULAYICI,ELEŞTİREL; DÜRÜST İYİ AHLÂKLI; ÇEVREYE DUYARLI; KENDİSİYLE ve TOPLUMLA BARIŞIK, ÜRETKEN, YARATICI BİREYLER YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ.

MİSYON

TÜRK MİLLİ EĞİTİMİNİN AMAÇ ve İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA; TÜM BENLİĞİYLE İNSAN, VATAN, MİLLET, BAYRAK, ATATÜRK SEVGİSİ ve SAYGISIYLA DOLU; GERÇEK GÜCÜN “BİRLİK İÇİNDE ÇEŞİTLİLİK, ÇEŞİTLİLİK İÇİNDE BİRLİK” OLDUĞUNA İNANAN, İNANCININ GEREĞİNİ DAVRANIŞLARIYLA GÖSTEREN; DEMOKRASİ, LAİKLİK, TOPLUMSAL DEĞERLERİ KORUMA, VATAN SEVGİSİ GİBİ KAVRAMLARI YAŞAM TARZI OLARAK KABULLENEN ve UYGULAYABİLEN; BİR ÜST ÖĞRENİM KURUMUNA DEVAM EDEBİLECEK ve KARAKTER SAHİBİ BİREYLER OLARAK YETİŞTİRMEK.

× Online Destek