eleşkirt Goncalı İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:53

eleşkirt Goncalı İlkokulu

eleşkirt Goncalı İlkokulu
Son Güncelleme :

28 Haziran 2018 - 1:07

AĞRI- ELEŞKİRT Goncalı İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Goncalı köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 24 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 18 km’dir. Köye ulaşım kolaydır. Okul, 10 öğretmen ve 10 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak lojman imkanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Eğitim sevgiyle başlar” parolasıyla öğrenci veli memnuniyeti oluşturmaktaki kararlılığı, üstün nitelikli eğitim kadrosu, öğrenci merkezli çoklu zekâ eğitimi uygulamaları ile eğitimde kaliteyi yakalamak. Geleceğin dünyasına şekil verecek, çalışkan, ufku geniş, sahip olduğu değerleri paylaşabilen, bütün insanlığı sevgi ile kucaklayabilecek hoşgörüye sahip, huzurun ve güvenin teminatı örnek bir dünya insanı yetiştirmek.

MİSYON

Ulusal ve evrensel değerlerin farkında olup, değişime ve gelişime açık; Atatürk ilkelerine bağlı; laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen; kendine güvenli; çevresine saygılı; yaratıcı ve farklı düşünebilen, özgür, hoşgörülü, katılımcı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek. Bilginin yanında uygar davranışın önemini bilen bir gelecek nesil yaratmak, sevgi ve saygının; güven ve huzur sağlandığı, mutlu ve gurur duyacağımız başarılı bir okul olmak hedefimizdir.

× Online Destek