eleşkirt Ergözü Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:03

eleşkirt Ergözü Ortaokulu

eleşkirt Ergözü Ortaokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 22:29

AĞRI – ELEŞKİRT Ergözü Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Ergözü köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 20 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 12 km’dir. Okul, ulaşım açısından elverişli bir yerde ikamet etmektedir. Okul, 9 öğretmen ve 8 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak lojman imkanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Atatürk ilke ve inkilapları doğrultusunda; doğru, dürüst, çağdaş, araştırmacı, özgüvenini kazanmış, ülkemizi hak ettiği yere getirmek için sürekli çalışan bireyler yetiştirmektir.Öğrencilerimizi ve köy halkımızı geleceğe hazırlayarak karşılaşacakları güçlüklere ve hayal kırıklıklarına rağmen yılmadan çalışan ve yeni çözüm yolları arayan, sürekli kendini geliştiren bir nesil yetiştirmek.

MİSYON

* Öğrencilerimize çağdaş bir eğitim vermek için varız. * Eğitimi okul öncesinden vermek için varız. * Türk toplumunun değerlerini, ahlakını önemseyen insanlar yetiştirmek için varız. * Çevremize de eğitim vermek için varız. * Öğrencilerin rahat edebilecekleri ve sevecekleri bir okul ortamı hazırlamak. * Kaliteli insanı yetiştirmek için varız.

× Online Destek