Eleşkirt Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

30 Kasım 2021 - 07:07

Eleşkirt Ortaokulu

Eleşkirt Ortaokulu
Son Güncelleme :

21 Haziran 2018 - 3:31

Eleşkirt Ortaokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okulun herhangi bir ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır. Okul, İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde bulunmaktadır. Okula yürüyerek ulaşılabilmektedir. Okul, 26 öğretmen ve 29 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun kütüphane ve internet bağlantısı imkanı mevcuttur. Ayrıca okulun lojmanı olmamasına karşın ilçe merkezinde 1+1 eşyalı apart daireler ve kiralık daireler bulunmakta olup, bu dairelerin fiyatları 500 tl le 1000 tl arasındadır. Okul kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul öğrencilerine TEKLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON Eleşkirt Ortaokulu

İstiyoruz ki; Öğrencilerimiz ve çalışanlarımız Eleşkirt Ortaokulu´nda bulunmaktan gurur duysun, Eleşkirt Ortaokulunda okuyo olmak bir ayrıcalık olsun, Yetiştirdiğimiz her öğrenci, hayatın zorlukları karşısında kendine yetebilsin. Öğrencilerimiz çağın değişen ve yenilenen bilgilerini yakalamayı, edinilen bilgileri yaşamında kullanabilmeyi öğrensin, Okulumuz her yıl yenilenerek gelişen çevreye destek ve öncü olsun, Her veli okulumuzda öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin, Gençler yetenekleri doğrultusunda, yönlendirici eğitim alarak yetişsinler, Okulumuzda “HERKES” “HER GÜN” daha iyiye ulaşmak için çalışsın. Okulumuz emsalleri arasında her gün daha iyi, en iyi olmak için çalışacaktır.

MİSYON

İnanıyoruz ki; Biz, öğretmen, öğrenci, veli ve yardımcı personelden oluşan Eleşkirt Ortaokulu ailesiyiz. Biz okulumuzun başarısını artırmak için işbirliği yapan, sorumluluk alan, verimli çalışan bir ekibiz. Biz güler yüzlü, yetenekli, enerjili, coşkulu, üretken ve iyi bir okuluz. Kendimize ve arkadaşlarımıza güvenip, birbirimizi kollarız. Biz daha iyi olmak için birbirimizi yüreklendiririz. Sosyal etkinliklerin de eğitimin önemli bir parçası olduğuna inanırız. Öğretmenlerimiz öncelikle tutum ve davranışlarıyla öğrencilere yön verir. Öğrencilerimizin anne ve babalarıyla arasında bir iletişim köprüsüyüz. Her öğrenci kendine özgü özelliklere sahiptir, biriciktir. Bu nedenle bireysel özelliklerine göre öğretilebilir ve eğitilebilirler. Öğrencinin dersi sevmesi öncelikli ilkemizdir. Eğitimde değişen ve gelişen teknolojiyi kullanmaya mecburuz. Hedefimiz Türkçe’yi düzgün kullanan, fikri hür, vicdanı hür bireyler yetiştirmektir.

 

× Online Destek