Eleşkirt İmam Hatip Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

27 Kasım 2021 - 05:02

Eleşkirt İmam Hatip Ortaokulu

Eleşkirt İmam Hatip Ortaokulu
Son Güncelleme :

21 Haziran 2018 - 3:13

Eleşkirt İmam Hatip Ortaokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır.Okula yürüyerek ulaşılabilmektedir.  Okul, lozan Mahallesinde bulunmaktadır. Okul, 19 öğretmen ve 14 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun kütüphane ve internet bağlantısı imkan mevcuttur. Okulun lojman imkanı mevcut değildir. Okul, kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON Eleşkirt İmam Hatip Ortaokulu

Kendine güvenen bilgili, kültürlü, başarılı, kendi değerlerimizle birlikte insanlığın ortak kazanımları olan evrensel değerleri özümsemiş yaradılanı yaratandan ötürü sevebilen bireyler yetiştirmek; eğitim teknolojisinden olabildiğince yararlanmak, bireysel gelişimini sağlayarak üretkenliği artırmak, öğrenci merkezli eğitim uygulamak, sağlıklı ve mutlu toplum oluşturma yolunda bireyleri biçimlendirmek, diğer okullara örnek teşkil edecek bir okul konumuna gelmek.

MİSYON

Öğrencilerin ilgi ve yeteneklerinin farkına varmalarını ve bunları geliştirmek için gerekli çalışmaları yapmalarını sağlayacak ortam hazırlamak, doğru dini bilgiler ve çağın gerektirdiği becerilerle donanmış bireyler yetiştiren, toplumun sağlıklı dini değerler edinmesini sağlayan, Atatürkçü düşünceye bağlı, katılımcı, uyumlu, kendine güvenen, üretken, saygılı ve mutlu bireyler yetiştirmek.

 

× Online Destek