eleşkirt ilkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

27 Kasım 2021 - 04:58

eleşkirt ilkokulu

eleşkirt ilkokulu
Son Güncelleme :

21 Haziran 2018 - 2:35

Eleşkirt ilkokulu nasıl gidilir?,nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre? Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okula ulaşım sıkıntısı yoktur.

Okul, İstiklal Mahallesi Yibo Yerleşkesinde bulunmaktadır.  Okul, 4 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir.  Okulun kütüphane ve internet bağlantısı imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır.  Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON Eleşkirt ilkokulu

HER ÖĞRENCİNİN BAŞARININ HAZZINI ALDIĞINDA DAHA DA DÖRT ELLE EĞİTİM-ÖĞRETİME SARILDIĞI, İMKANSIZLIKLAR İÇİNDE YARATTIĞI İMKANLARLA, İMZA ATTIĞI BAŞARILARINA HER GEÇEN GÜN YENİLERİNİ EKLEYEN BİR OKUL OLMAK İSTİYORUZ..OKULUMUZDA VERİLEN EĞİTİMLE ÖĞRENCİLERİMİZİN TOPLUMDA SAYGIN BİREYLER OLMALARINI İSTİYORUZ.

MİSYON

OKULUMUZUN PERSONEL SAYISININ ARTTIRILARAK, OKUL İÇİ VE DIŞI DÜZENLEMELER YAPILARAK BİREYLERİN DAHA SAĞLIKLI EĞİTİM ORTAMINDA ÖĞRENİMLERİNİ SÜRDÜRMELERİ HEDEFİMİZDİR. ONLARI ÇAĞDAŞ DÜŞÜNEN YARATICI BİREYLER OLARAK YETİŞTİRMEK, BAŞARILARINI DESTEKLEMEK VE ONLARI HER ALANDA YÜREKLENDİRMEK ÖNCÜLÜĞÜMÜZ DÜR.

 

× Online Destek