Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

eleşkirt ilkokulu

eleşkirt ilkokulu

AĞRI – ELEŞKİRT İlkokuluna nasıl gidilir?,nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okula ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, İstiklal Mahallesi Yibo Yerleşkesinde bulunmaktadır.  Okul, 4 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir.  Okulun kütüphane ve internet bağlantısı imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır.  Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

HER ÖĞRENCİNİN BAŞARININ HAZZINI ALDIĞINDA DAHA DA DÖRT ELLE EĞİTİM-ÖĞRETİME SARILDIĞI, İMKANSIZLIKLAR İÇİNDE YARATTIĞI İMKANLARLA, İMZA ATTIĞI BAŞARILARINA HER GEÇEN GÜN YENİLERİNİ EKLEYEN BİR OKUL OLMAK İSTİYORUZ..OKULUMUZDA VERİLEN EĞİTİMLE ÖĞRENCİLERİMİZİN TOPLUMDA SAYGIN BİREYLER OLMALARINI İSTİYORUZ.

MİSYON

OKULUMUZUN PERSONEL SAYISININ ARTTIRILARAK, OKUL İÇİ VE DIŞI DÜZENLEMELER YAPILARAK BİREYLERİN DAHA SAĞLIKLI EĞİTİM ORTAMINDA ÖĞRENİMLERİNİ SÜRDÜRMELERİ HEDEFİMİZDİR. ONLARI ÇAĞDAŞ DÜŞÜNEN YARATICI BİREYLER OLARAK YETİŞTİRMEK, BAŞARILARINI DESTEKLEMEK VE ONLARI HER ALANDA YÜREKLENDİRMEK ÖNCÜLÜĞÜMÜZ DÜR.

İlginizi Çekebilir...!  eleşkirt Aydıntepe İlkokulu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek