Eleşkirt Anadolu Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 07:00

Eleşkirt Anadolu Lisesi

Eleşkirt Anadolu Lisesi
Son Güncelleme :

21 Haziran 2018 - 0:55

Eleşkirt Anadolu Lisesi nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır. Okul İstiklal Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde bulunmaktadır. Okulun internet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcut iken, lojman imkanı mevcut değildir. Okulda 27 öğretmen ve 19 derslik bulunmaktadır. Okul kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okulun derse başlama saati 8:30, ders bitiş saati ise 15:20’dır. Okul öğrencilerine TAM GÜN- NORMAL ÖĞRETİM şekliyle ders vermektedir.

VİZYON Eleşkirt Anadolu Lisesi

Eleşkirt Anadolu Lisesi yönetici, öğretmen diğer çalışanları olarak öğrencilerin eğitim öğretim süreleri boyunca en az bir yabancı dili konuşan, okuduğunu anlayan, tamamına yakınının üniversite eğitimi almaya hak kazanmış, bu okulun öğrencileri olmak gurur duyan kişiler olmaları için varız.

MİSYON

Okulumuz çalışanları ve öğrencileri olarak görev ve sorumluluklarının bilincinde olarak evrensel anlamda iyi insan, iyi vatandaş, yapıcı, verimli saygın ve tatmin edici bir meslek sahibi olmanın bilincinde olsun. Bütün paydaşlarımızı özgün düşünen ,düşündüğünü söylemekten çekinmeyen ,sorgulayan, bilimi yol gösterici olarak benimsemiş, çevresiyle barışık insan olsun . öğrencilerimiz ve velileri bölgesindeki yetenekli öğrenciler eğitim öğretim gördükleri tek seçkin okulun farkını özümsesin, koruyup geliştirsin bu okulun mensubu olmakla gurur duyulan bir kurum olmasının beklentisi ve hedefine odaklanmış olsun.

× Online Destek