70. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

3 Aralık 2021 - 16:44

70. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

70. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Son Güncelleme :

21 Haziran 2018 - 0:46

70. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır.  Okul, Müftü Selim Mahallesi Yunus Emre Caddesinde bulunmaktadır. Okulda 14 öğretmen  ve 9 derslik bulunmaktadır. Okulun internet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcuttur. Okulun lojman imkanı mevcut değildir. Okul kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul, öğrencilerine TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON 70. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Türk Milli Eğitiminin amaçları ışığında; dünü, bugünü ve geleceği bütünleştirerek, erdemli insan olmanın idealini ve değişimi yaşayacak özgün, etkili ve nitelikli bir okul toplumu oluşturmaktır. Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda; doğru, dürüst, çağdaş, araştırmacı, özgüvenini kazanmış, güzel ülkemizi hak ettiği yere getirmek için sürekli çalışan, koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerini en üst seviyede verebilecek bireyler yetiştirmektir.

MİSYON

Sağlıklı Bireyler ve Sağlıklı Toplum oluşturmak için teorik ve uygulamalı dersler ile toplumun sağlık düzeyini en üst seviyeye ulaştıracak sağlık ordusuna, hoşgörülü, bilinçli, çalışkan ve empati yapabilen, bilgili, becerili ve kendilerine güvenen, sorumluluk duyguları yüksek birey olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara 21. yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazandırarak örnek sağlık personeli yetiştirmek için varız.

× Online Destek