eleşkirt Düzyayla İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:32

eleşkirt Düzyayla İlkokulu

eleşkirt Düzyayla İlkokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 2:20

AĞRI – ELEŞKİRT Düzyayla İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Düzyayla köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 25 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 22 km’dir. Okula servis ile ulaşım imkanı olmamasına karşın köy minibüsleriyle ulaşım sağlanmaktadır. Okul, 1 öğretmen ve 2 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun internet bağlantısı imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okulun soba ile ısıtılan 1 adet lojmanı olmasına karşın ana sınıfı olarak kullanılmaktadır.  Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Çocukların eğitimini gerçekleştirmeleri için çaba gösterdikleri teknolojiyi kullanan ayrıcalıklı mutlu bir okul toplumu olmaktır.

MİSYON

Türk Milli Eğitiminin amaçları doğrultusunda çağın gerektirdiği bilgi ve becerileri kazanmış, topluma uyumlu, üretken bireyler yetiştirmektir.

× Online Destek