eleşkirt Değirmenoluğu Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:35

eleşkirt Değirmenoluğu Ortaokulu

eleşkirt Değirmenoluğu Ortaokulu
Son Güncelleme :

29 Haziran 2018 - 15:13

AĞRI – ELEŞKİRT Değirmenoluğu Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Değirmenoluğu köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 24 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 12 km’dir. Okul, 5 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcut olup, lojman imkanı mevcut değildir. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

İlçemiz orta okulları arasında genç ve dinamik kadrosu ile geleceğe güven veren; çalışanlarının, öğrencilerinin çatısı altında olmaktan mutlu olduğu, mensubu olmakla övündüğü, müşteri memnuniyetini prensip edinen, konumu itibariyle çevresinde sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere verdiği önem ve elde ettiği başarılarıyla cazibe merkezi A kalite Eğitim ve Kültür Yuvası olmak!

MİSYON

Çalışanların ve öğrencilerin huzur ve güvenini temin ederek, çatısı altında bulunduğu mekânda mutlu olmasını sağlamak, Türk Milli Eğitimi’nin temel amaçlarını gerçekleştirmek, öğrencilerin kendilerinde var olan yeteneklerini keşfederek geliştirmek ve topluma yeni değerler kazandırmak, bilişim teknolojisini kullanabilen, çağdaş düşünen; milli, manevi, insani, evrensel etik değerlere sahip tam donanımlı iyi insan, iyi vatandaş yetiştirmek!

× Online Destek