Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

eleşkirt Değirmenoluğu İlkokulu

eleşkirt Değirmenoluğu İlkokulu

AĞRI – ELEŞKİRT Değirmenoluğu İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Değirmenoluğu köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 28 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 10 km’dir. Değirmenoluğu köyü ilçenin en güzel köyü seçilmiş olup, en gözde köylerden biridir. Okula ulaşım köy minibüsleriyle sağlanmaktadır. Okulda 6 öğretmen ve 6 derslik bulunmaktadır. Okulun intrernet bağlantısı imkanı olmasına karşın kütüphane imkanı bulunmamaktadır. Okul kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okulun lojman imkanı mevcut değildir. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

İlçemiz ilkokulları arasında genç ve dinamik kadrosu ile geleceğe güven veren; çalışanlarının, öğrencilerinin çatısı altında olmaktan mutlu olduğu, mensubu olmakla övündüğü, müşteri memnuniyetini prensip edinen, konumu itibariyle çevresinde sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere verdiği önem ve elde ettiği başarılarıyla cazibe merkezi A kalite Eğitim ve Kültür Yuvası olmak!

MİSYON

Çalışanların ve öğrencilerin huzur ve güvenini temin ederek, çatısı altında bulunduğu mekânda mutlu olmasını sağlamak, Türk Milli Eğitimi’nin temel amaçlarını gerçekleştirmek, öğrencilerin kendilerinde var olan yeteneklerini keşfederek geliştirmek ve topluma yeni değerler kazandırmak, bilişim teknolojisini kullanabilen, çağdaş düşünen; milli, manevi, insani, evrensel etik değerlere sahip tam donanımlı iyi insan, iyi vatandaş yetiştirmek!

İlginizi Çekebilir...!  eleşkirt Cemaleddin Öztürk Ortaokulu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek