ağrı eleşkirt Çok Programlı Anadolu Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:03

ağrı eleşkirt Çok Programlı Anadolu Lisesi

ağrı eleşkirt Çok Programlı Anadolu Lisesi
Son Güncelleme :

30 Haziran 2018 - 2:28

AĞRI – ELEŞKİRT Çok Programlı Anadolu Lisesine nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır. Okul, Erzurum Caddesi, İstiklal Mahallesinde bulunmaktadır. Okul, 16 öğretmen ve 16 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ayrıca okulun 8 adet lojmanı da bulunmaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle ders vermektedir. Okuldaki öğrenciler, satranç , futsal ve masa tenisi turnuvalarına katılım sağlamışlardır.

VİZYON

EĞİTİME FARKLI BİR BAKIŞIN ADRESİ ELEŞKİRT ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ.

MİSYON

Milli ve manevi değerlere bağlı, evrensel ve kültürel değerleri kazanma yolunda gelişim gösteren, bilgiyi edinme ve bilgiyi kullanma yöntemlerini iyi bilen, bilim ve teknolojinin tüm hedeflerine ulaşmak isteği taşıyan, yaparak yaşayarak öğrenen, araştırmak isteyen, okuyan, yorumlayan, düşündüklerini her ortamda ifade edebilen, değişen dünyada, yaşamı kolaylaştıracak deneyimleri kazanmış öğrenciler yetiştirerek iyi bir öğrenci, iyi bir insan ve iyi bir toplum oluşturan eğitim ve öğretim kurumudur.

× Online Destek