eleşkirt Cesim Bayram Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:42

eleşkirt Cesim Bayram Ortaokulu

eleşkirt Cesim Bayram Ortaokulu
Son Güncelleme :

28 Haziran 2018 - 1:23

AĞRI – ELEŞKİRT Cesim Bayram Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır. servisle ulaşım sağlanabilmektedir. Okul, Esentepe Mahallesi Küme Altı evlerinde bulunmaktadır. Okul, 16 öğretmen ve 10 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Demokratik,çağdaş,Atatürkçü bir yaklaşımla teknolojiyi takip eden seçkin bir eğitim kurumu olmak ve ilköğretim çağındaki tüm öğrencilerimizin bilgili,becerili, kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine imkan tanımak ve tüm çocuklarımızın dünü tanımasını,bugünü öğrenmesini,yarını paylaşarak nitelikli insanlar olarak yetişmelerini sağlamaktır. Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda; -Doğru,dürüst -Çağdaş,araştırmacı -Özgüvenini kazanmış Güzel Ülkemizi;hak ettiği yere getirmek için çalışan,bireyler yetiştirmektir.

MİSYON

İlköğretim çağındaki her çocuğun,milletin kültürel,manevi ve demokratik değerlerini benimsemiş,Atatürkçü,bilimsel düşünceyi rehber edinmiş,ruh,beden ve zihin yönünden sağlıklı ve dengeli yetişmiş,doğayı ve çevreyi koruyup geliştiren,dünyanın her yerinde başarılı olacağına inanmış, kendine güveni tam bireyler olarak yetiştirmek ve ilköğretimin amaçlarının tamamının gerçekleştiği bir okul olmaktır.

× Online Destek