Cemaleddin Öztürk Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

2 Aralık 2021 - 16:56

Cemaleddin Öztürk Ortaokulu

Cemaleddin Öztürk Ortaokulu
Son Güncelleme :

21 Haziran 2018 - 2:04

Cemaleddin Öztürk Ortaokulu nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Yayladüzü beldesinde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 73 km, Eleşkirt ilçesine 41 km ‘dir. Okula ulaşım sıkıntılıdır. Her gün Ağrı il merkezinden 1 adet minibüs gidiş geliş yapmakta olup, ancak ilçe merkezinden gidiş geliş yapılamamaktadır. Yayladüzü beldesi 2500 nüfuslu olup, 5 mahalleye sahip bir beldedir. Okul, 15 öğretmen ve 9 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun internet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcut olup, 10- 15 arası kalorifer ile ısıtılan lojman imkanına da bulunmaktadır. Okul kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul öğrencilerine TAM GÜN öğretim şekliyle ders vermektedir.

VİZYON Cemaleddin Öztürk Ortaokulu

Milli kültürle bezenmiş,sosyal yönü güçlü başarılı bireyler yetiştirmektir. Hedefimiz başarılı öğrenciler yetiştiren bir kurum olmaktır. Bu hedefin iki önemli ayağı vardır. 1-Öğretim açısından ele aldığımızda, temel derslerde başarı grafiği yüksek bir Cemaleddin Öztürk Ortaokulu… 2-Eğitim açısından ele aldığımızda, sosyal etkinlik ve yarışmalara, bilinçli ve motivasyonu yüksek katılımların sağlandığı ve sosyal hayata hazırlandığı daha etkin bir Cemaleddin Öztürk 0rtaokulu… Bizler “İnsan yetiştiren bir fabrikanın çalışanlarıyız.” O halde, nasıl bir ürün elde etmeyi hedeflediğimizi ayrıntılarıyla ortaya koymak ve “Başarılı Öğrenci” tanımını en iyi şekilde yapmak zorundayız.

MİSYON

Kararlarımızı birlikte alıp özveri ile çalışan, okulumuzu hem fiziki hem de akademik olarak sürekli geliştiren;üzerine düşen sorumluluklarını yapabilen,toplumdaki değer yargılarının farkında,beldemiz ve ülkemizin gelişmesi için gayret gösteren bireyler yetiştirmek için varız.

 

× Online Destek