ağrı eleşkirt Aydoğdu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:03

ağrı eleşkirt Aydoğdu İlkokulu

ağrı eleşkirt Aydoğdu İlkokulu
Son Güncelleme :

30 Haziran 2018 - 2:21

AĞRI- ELEŞKİRT Aydoğdu İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Aydoğdu köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 48 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 13 km’dir. Köy dağlık alandan oluşmaktadır. Okula ulaşım şahsi araçlarla sağlanmaktadır. Okul, 3 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Tüm eğitim çalışanlarının ve örgütsel sorunların çözümünde ilk akla gelen ve onların performanslarının gelişiminde gelişimde kaynaklık, danışmanlık yapan bir birim ve kültür merkezi olmak.

MİSYON

Eğitimsel amaçların gerçekleştirilmesi ve eğitimde kalitenin arttırılması için çalışanlara rehberlik yapan, çalışanların performanslarını değerlendiren mesleki yeteneklerinin arttırılması için danışmanlık yapan, eğitim kurumlarındaki iş ve işlemlerin yasalara uygun yapılıp yapılmadığı konusunda yöneticileri bilgilendiren, eğitimsel sorunların çözümünde kaynaklık yapan bir kurumuz.

 

× Online Destek