eleşkirt Aydıntepe İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:02

eleşkirt Aydıntepe İlkokulu

eleşkirt Aydıntepe İlkokulu
Son Güncelleme :

28 Haziran 2018 - 0:45

AĞRI- ELEŞKİRT Aydıntepe İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Aydıntepe köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 62 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 30 km’dir. Okula ulaşım öğretmen servisleriyle sağlanmaktadır.Okul, 3 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca Okulun 1 adet lojmanı olmasına karşın lojman kullanılabilecek durumda değildir. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

HER ÖĞRENCİNİN BAŞARININ HAZZINI ALDIĞINDA DAHA DA DÖRT ELLE EĞİTİM-ÖĞRETİME SARILDIĞI, İMKANSIZLIKLAR İÇİNDE YARATTIĞI İMKANLARLA, İMZA ATTIĞI BAŞARILARINA HER GEÇEN GÜN YENİLERİNİ EKLEYEN BİR OKUL OLMAK İSTİYORUZ..OKULUMUZDA VERİLEN EĞİTİMLE ÖĞRENCİLERİMİZİN TOPLUMDA SAYGIN BİREYLER OLMALARINI İSTİYORUZ.

MİSYON

BİZ BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMİZİN TÜRK MİLLİ EĞİTİMİNİN AMAÇ VE İLKELERİNİ ÖĞRENEN VE UYGULAYAN BİREYLER OLMASINI SAĞLAMAK, DEMOKRATİK YAŞAM ŞEKLİNE, HAK , ADALET VE PAYLAŞIM DAVRANIŞLARININ GELİŞMESİNE, İNSAN HAKLARINA SAYGILI, ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA BAĞLI , KENDİNE GÜVENEN , EĞİTİM ,SAĞLIK , TARİH , MİLLİ KÜLTÜR DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKAN YÜZYILIMIZIN İHTİYAÇLARINA CEVAP VEREBİLECEK BECERİ VE DAVRANIŞLARI KAZANDIRMAK İÇİN VARIZ.

× Online Destek