Ağrı'nın Kültür Turizm ve Tanıtım Sitesi – Kent 04

eleşkirt Atatürk İlkokulu

eleşkirt Atatürk İlkokulu

AĞRI – ELEŞKİRT Atatürk İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır. Okul, Lozan Mahallesi Ahmet Hamdi Şam Caddesinde bulunmaktadır. Okul, 9 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun kütüphane ve internet bağlantısı imkanı mevcuttur. Okulun lojman imkanı bulunmamaktadır. Okul kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimizin Bilimsel ve Teknolojik esaslara, yeniliklere açık , çevre ve ülke ihtiyaçlarına uygun , metotlu çalışan , sürekli olarak gelişen ve yenileşen , bir üst öğrenime devam etmek için hazırlanan, maddi ve manevi bakımdan donatılmış etkili, çağdaş, demokratik ve laik bireyler olarak yetiştirilmesini sağlamaktır.

MİSYON

Öğrencilerimizin Bireysel yeteneklerini dikkate alarak öğrenmelerini, bilgili, becerili ve özgüvenli olmalarını, çevresiyle iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmalarını, olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmelerini, çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, liderlik özelliklerinin yanı sıra iş birliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olmalarını sağlamaktır.

İlginizi Çekebilir...!  eleşkirt Yeşilova İlkokulu
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
× Online Destek