eleşkirt Aşağı Kopuz İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:29

eleşkirt Aşağı Kopuz İlkokulu

eleşkirt Aşağı Kopuz İlkokulu
Son Güncelleme :

29 Haziran 2018 - 15:59

AĞRI – ELEŞKİRT Aşağı Kopuz İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Aşağı Kopuz köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 50 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 20 km’dir. Okula toplu taşıma aracı bulunmamakla birlikte ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır. Okul, 1 öğretmen ve 2 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun UYDU İnternet imkanı mevcut iken, kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet 2 odalı, kullanımı kötü durumda olan lojmanı bulunmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Mevcut ekonomik ve kültürel koşulların en üst düzeyde kullanılması sonucu okulumuzu demokratik ve çağdaş bir eğitim kurumu haline getirmek; topluma bilgili, kültürlü ve ahlaklı bireyler yetiştirmek.

MİSYON

Öğrencilerin seviyelerine uygun bilgi, davranış ve genel kültür ile donatılmış; çalışkan, katılımcı, girişken sorumluluk duygusuna sahip bireyler yetiştirmek.

 

× Online Destek