eleşkirt Alagün İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 22:28

eleşkirt Alagün İlkokulu

eleşkirt Alagün İlkokulu
Son Güncelleme :

27 Haziran 2018 - 4:17

AĞRI – ELEŞKİRT Alagün İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesine bağlı Alagün köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 45 km, Eleşkirt ilçe merkezine olan uzaklığı 14 km’dir. Okula servis ile ulaşım imkanı bulunmamaktadır. Köy minibüsleriyle ulaşım sağlanmaktadır. Okul, 2 öğretmen ve 2 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun UYDU İnternet imkanı bulunmasına karşın kütüphane imkanı bulunmamaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okulun 1 adet kullanılabilir durumda olan lojmanı bulunmaktadır. Okul öğrencilerine NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Mevcut ekonomik ve kültürel koşulların en üst düzeyde kullanılması sonucu okulumuzu demokratik ve çağdaş bir eğitim kurumu haline getirmek; topluma bilgili, kültürlü ve ahlaklı bireyler yetiştirmek.

MİSYON

Öğrencilerin seviyelerine uygun bilgi, davranış ve genel kültür ile donatılmış; çalışkan, katılımcı, girişken sorumluluk duygusuna sahip bireyler yetiştirmek.

 

× Online Destek