ağrı eleşkirt Afacanlar Anaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:09

ağrı eleşkirt Afacanlar Anaokulu

ağrı eleşkirt  Afacanlar Anaokulu
Son Güncelleme :

30 Haziran 2018 - 1:48

AĞRI – ELEŞKİRT Afacanlar Anaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul Fatih Mahallesinde bulunmaktadır. Okul, 2 öğretmen ve 2 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcuttur. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmaktadır. Okul, kalorifer sistemiyle ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Afacanlar Anaokulu Vizyonu Kendisini hayata hazırlayacak merak ve motivasyona sahip, bir ulusun değerlerini ve birikimlerini kavrayacak, her anlamda sorumluluk sahibi, farklı düşünen, hoşgörülü bireyler yetiştirmek için, gerekli donanımı sağlayıp, gelişen ve zamana ayak uyduran eğtiimde mükemmelliği ilke edinen bir okul öncesi kurumu olmak.

MİSYON

Afacanlar  Anaokulu Misyonu Ülkemizin çağdaş uygarlık düzeyine çıkaracak bireyleri yetiştirerek, özgün ve idealist uygulamaları ile Türkiye ye ve Dünyaya örnek bir okul öncesi kurumu olmak.

 

× Online Destek