eleşkirt 100. Yıl Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 21:40

eleşkirt 100. Yıl Ortaokulu

eleşkirt 100. Yıl Ortaokulu
Son Güncelleme :

28 Haziran 2018 - 2:21

AĞRI – ELEŞKİRT 100. Yıl Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Eleşkirt ilçesinin merkezinde bulunan okulun herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Müftüselim mahallesi Cumhuriyet Caddesinde bulunmaktadır. Okul, 13 öğretmen ve 8 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekli ile öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimize bilimsel ve demokratik bir eğitim ve ileriye dönük bir öğretim vermek, okulun fiziki ve teknolojik imkanlarını geliştirmek, sınıflardaki öğrenci sayılarını ideal düzeye kavuşturmak, okulda öğrenciler için tek kişilik oturma sıraları ve öğrenci dolapları olan sınıflar oluşturmak, eğitim-öğretimi öğrenci merkezli öğretmen rehberli olarak sürdürmek, mümkün olduğunca fazla sayıda üst öğretime öğrenci göndermektir.

MİSYON

Öğrenmenin kalitesini arttırmayı hedefleyen güçlü, dinamik ve yeniliklere açık kadrosuyla; Atatürk’ün ilke ve inkılapları ışığında, Milli Eğitimin temel esasları çerçevesinde, demokratik bir ortamda öğrenciyi merkez alan teknolojik destekli çalışmalarla, gelişen dünyadaki çağdaş toplumu oluşturmak amacıyla sevgi, saygı ve güven içinde öğrenme ortamı hazırlamak ve davranışlarda görülen bozukluları gidermek, iyi eğitim gören gençler yetiştirmektir.

× Online Destek