ağrı doğubayazıt Yalınsaz İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 13:17

ağrı doğubayazıt Yalınsaz İlkokulu

ağrı doğubayazıt Yalınsaz İlkokulu
Son Güncelleme :

27 Ağustos 2018 - 3:46

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Yalınsaz İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Yalınsaz köyünde bulunan okulun Doğubayazıt ilçe merkezine olan uzaklığı 26 km’dir. Okul, 3 öğretmen ve 3 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet lojman imkanı da bulunmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Vizyonumuz, Teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan, sevgi ve hoşgörü iklimi soluklayan bir kurum olarak vatansever, çalışkan, üretken, hür iradeli ve düşüncelerini ifade edebilen bireyler yetiştirmektir.

MİSYON

Kendisini, ailesini, milletini ve yurdunu seven ve daima yüceltmeye çalışan, sorumluluklarının farkında, çağın gereklerini yerine getirebilecek bilgi ve beceri düzeyine sahip, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, ahlaklı, çalışkan, demokratik bireyler yetiştirmek.

 

× Online Destek