ağrı doğubayazıt Tanıktepe Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 16:08

ağrı doğubayazıt Tanıktepe Ortaokulu

ağrı doğubayazıt Tanıktepe Ortaokulu
Son Güncelleme :

13 Ağustos 2018 - 23:47

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Tanıktepe Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Tanıktepe köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 90 km, Doğubayazıt ilçe merkezine olan uzaklığı ise 15 km’dir. Okula ulaşım 3 adet servisle dönüşümlü olarak sağlanmaktadır. Okul, 8 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet lojmanı olmasına karşın lojman, Öğretmenler odası olarak olarak faaliyettedir. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun yabancı dili İngilizcedir.

VİZYON

Vizyonumuz, edindiği bilgiyi insanlık ve ülkesi adına en iyi biçimde kullanmak isteyecek, özgür düşünceli, sağduyulu ve güzel ahlaklı bireylerin yetişmesine vesile olmaktır.

MİSYON

Misyonumuz, fiziki eksiklerimizi mümkün olduğunca telafi ederek, çocuklarımıza samimi bir eğitim-öğretim ortamı sunmak, bu ortam dahilinde onları gün be gün ortak hedeflerimize doğru taşımaktır.

× Online Destek