ağrı doğubayazıt Suluçem İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 12:23

ağrı doğubayazıt Suluçem İlkokulu

ağrı doğubayazıt Suluçem İlkokulu
Son Güncelleme :

29 Ağustos 2018 - 0:47

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Suluçem İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Suluçem köyünde bulunan okulun  Doğubayazıt ilçe merkezine olan uzaklığı 40 km’dir. Okula ulaşım öğretmenlerin kendi olanaklarıyla sağladığı servisle sağlanmaktadır. Okul, 5 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojman imkanı mevcut değildir. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun yabancı dili İngilizcedir. Ayrıca okulun Futbol turnuvası gibi sportif etkinlikleri de mevcuttur.

VİZYON

Milli değerlerinin bilincinde olan, bilim ve teknolojinin ışığında; öğrenmeyi öğrenen, sorgulayan, üreten, güvenilir, paylaşımcı bireyler yetiştiren, kalitede öncü bir kurum olmak.

MİSYON

Okulumuzda okuyan her öğrenciye, iyi bir vatandaş olmak için gerekli temel becerileri ve alışkanlıkları kazandırmak, milli ahlak anlayışına uygun olarak çağın teknolojik gereklerini ,insan ilişkilerini okuluna tatbik ederek öğrencileri bir üst öğrenime ve hayata sağlıklı bir şekilde hazırlamaktır.

 

× Online Destek