ağrı dğubayazıt Somkaya Hüsnü M.Özyeğin İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 15:12

ağrı dğubayazıt Somkaya Hüsnü M.Özyeğin İlkokulu

ağrı dğubayazıt Somkaya Hüsnü M.Özyeğin İlkokulu
Son Güncelleme :

15 Ağustos 2018 - 1:52

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Somkaya Hüsnü M. Özyeğin İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Somkaya köyünde bulunan okulun İlçe merkezine olan uzaklığı 28 km’dir. Okul, 5 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okula ulaşım ücretli öğretmen servisiyle sağlanmaktadır. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ancak okulun 1 adet konteyner halinde lojmanı bulunmaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL  öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Öğrencilerimizi bilgi, beceri ve yetenekleri doğrultusunda yetiştirerek mesleğinde başarılı bireyler ve insanlığın geleceği adına ahlaken ve vicdanen eğitilmiş ve zamanın imkanları ölçüsünde en üst düzeyde öğretim görmüş kaliteli,dürüst ve özgüvene sahip birer birey haline getirmek için varız.

MİSYON

Okulumuz;ilçe ve ülkenin inşasında gelecek vadeden ilmen ve ruhen sağlıklı,öğretim alanında büyük başarılara imza atacak bireylerin yetişmesi için tüm paydaşları ile birlikte geleceğe hazırlanmaktadır.Bu nedenle okumanın önemini öğrencilerimize kavratarak kitabın insanı,insanında dünyayı değiştirdiğini ispatlamaktır.

 

× Online Destek