ağrı doğubayazıt Seslitaş İlkokul - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 09:09

ağrı doğubayazıt Seslitaş İlkokul

ağrı doğubayazıt Seslitaş İlkokul
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 21:06

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Seslitaş İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Seslitaş köyünde bulunan okulun Doğubayazıt ilçe merkezine olan uzaklığı 27 km’dir. Okula öğretmen servis ile ulaşım sağlanmaktadır. Okul, 2 öğretmen ve 2 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcut değildir. Ancak okulun 1 adet lojmanı olmasına karşın lojman kullanılmamaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, TAM GÜN öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun bulunduğu köy, Suluçem yolu üzerinde bulunmaktadır.

VİZYON

Okul olarak bulunduğu çevrenin imkanlarını zorlayarak çağdaş, yenilikçi, toplumsal değişmeyi gelişmeyi sağlayan bir kurum olmak ve okulumuzda eğitim gören tüm öğrencimizi en iyi yönüyle yetiştirip, onları geleceğe hazırlamaktır.

MİSYON

Türk Milli Eğitiminin genel ve özel amaçları doğrultusunda; eğitimde sürekli yenileşme ve gelişmeye açık, herkese eşit eğitim imkânı sağlayan, milli ve manevi değerleri özümseyip evrensel ilkeleri benimseyen, kendilerini mutlu kılacak ve toplumun mutluluğuna katkıda bulunacak bilgi ve beceriye sahip bireyler yetiştirmek.

× Online Destek