ağrı doğubayazıt Şehit Polis Fethi Sekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 15:44

ağrı doğubayazıt Şehit Polis Fethi Sekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

ağrı doğubayazıt Şehit Polis Fethi Sekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Son Güncelleme :

14 Ağustos 2018 - 1:10

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Şehit Polis Fethi Sekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okula ulaşım servis aracılığıyla sağlanmaktadır. Okul, Barış Mahallesi Ağrı Caddesinde bulunmaktadır. Okul, 37 öğretmen ve 20 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı ve kütüphane imkanı mevcuttur.  Ancak okulun lojmanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun yabancı dili İngilizcedir.

VİZYON

Beş yıl içerisinde il düzeyinde başarılarıyla örnek gösterilen ve talep edilen bir okul olmak.

MİSYON

Milli Eğitim’in amaç ve ilkeleri doğrultusunda öğrencileri geleceğe hazırlamak, onları sosyal, sanatsal, sportif faaliyetlerde başarılı kılmak, ahlâkî değerlere, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı bireyler yetiştirmek.

× Online Destek