ağrı doğubayazıt Sarıgül İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 14:12

ağrı doğubayazıt Sarıgül İlkokulu

ağrı doğubayazıt Sarıgül İlkokulu
Son Güncelleme :

18 Ağustos 2018 - 1:06

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Sarıgül İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, ilçe merkezine 3 km uzaklıktadır. Okul, Sarıgül Mahallesi Özgürlük sokakta bulunmaktadır. Okula ulaşım öğretmen servisi ve belediye servisiyle sağlanmaktadır. Okula ulaşım öğretmen servisiyle sağlanmaktadır. Okul, 5 öğretmen ve 5 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun 1 adet lojmanı bulunmasına rağmen lojman ana sınıfı olarak kullanılmaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, YARI ZAMANLI öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun yabancı dili İngilizcedir.

VİZYON

Çocuklarımızın düşlediği eğitim, bilim ve kültür merkezi olmak.

MİSYON

Öğrencilerimizin kabiliyetlerine ve çağın ihtiyaçlarına uygun bir eğitim hizmetini sunmak; onların sosyal, kültürel ve ekonomik ihtiyaçlarını karşılayacak yeteneklerini geliştirmelerine ortam hazırlamak ve okulda öğrenmenin kalitesini artırmak; eğitim-öğretim programını çevre faktörlerini de dikkate alarak etkili ve verimli bir şekilde eğitim vermektir.

 

× Online Destek