ağrı doğubayazıt Sağlıksuyu İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 12:17

ağrı doğubayazıt Sağlıksuyu İlkokulu

ağrı doğubayazıt Sağlıksuyu İlkokulu
Son Güncelleme :

29 Ağustos 2018 - 0:55

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Sağlıksuyu İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Sağlıksuyu köyünde bulunan okulun Ağrı il merkezine olan uzaklığı 119 km, Doğubayazıt ilçe merkezine olan uzaklığı 22 km’dir. Okula ulaşım servis ile sağlanmaktadır. Okul, 4 öğretmen ve 4 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun kütüphane ve İnternet imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

İlçemizde örnek eğitim ortamında örnek öğrencileri yetiştirerek her yönüyle örnek gösterilmek.Milli kimliği ile bütünleşip özgüveni yüksek,geleceğin Türkiye´sini teslim edeceğimiz genç nesiller yetiştirmektir.

MİSYON

Milli eğitimin amaçları doğrultusunda öğrenmeyi seven,kendine güvenen,bilgi becerikli bireyler olmalarına yardım eden ,teknolojiyi yakalamış ve geleceğin teknolojisine katkıda bulunabilecek,ailesini,toplumunu,insanlığı seven;Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı,bilgi ve becerilerini yararlı olmak için kullanan,dürüst duyarlı ve sevgi dolu bireyler yetiştirmek ve çalışanlarımıza katılımcı demokratik ortam yaratmak için varız.

× Online Destek