ağrı doğubayazıt Sağdıç İlkokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 14:17

ağrı doğubayazıt Sağdıç İlkokulu

ağrı doğubayazıt Sağdıç İlkokulu
Son Güncelleme :

18 Ağustos 2018 - 0:45

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Sağdıç İlkokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin Sağdıç köyünde bulunan okulun Doğubayazıt ilçe merkezine olan uzaklığı 3 km’dir. Okul, 7 öğretmen ve 7 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okula ulaşım servis ile sağlanmaktadır.  Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, soba ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

ÇAĞIN GEREKLERİNE UYGUN TEKNOLOJİYİ PROGRAMLARA YANSITARAK EĞİTİM VE ÖĞRETİMİ GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUZ. OKULLARDA ÖĞRENCİ, ÖĞRETMEN,VE DİĞER PERSONELİN KENDİLERİNİ GELİŞTİRMELERİNİ,ARAŞTIRMALARINI VE YENİLEMELERİNİ SAĞLAYARAK HEDEFLERİMİZE ULAŞMAK İSTİYORUZ. ÖĞRENCİLERİN FİZİKSEL, RUHSAL,BİLİŞSEL DÖNEMLERİNE UYGUN EĞİTİM SAĞLAMASINI İSTİYORUZ. EZBERE DAYALI DEĞİL, ARAŞTIRMA VE UYGULAMAYA DAYALI EĞİTİM PROGRAMLARININ GERÇEKLEŞTİRİLMESİNİ İSTİYORUZ. BİLGİSAYAR DESTEKLİ ÇALIŞMALARA İŞLERLİK KAZANDIRAN BİR EĞİTİM İSTİYORUZ. SOSYAL FAALİYETLERE AĞIRLIK KAZANDIRAN BİR EĞİTİM SİSTEMİ İSTİYORUZ. ÖĞRENCİLERE SORUMLULUK VERİP TOPLUMUN DESTEĞİNİ ALMAK İSTİYORUZ.

MİSYON

21. YÜZYILDA GENÇLERİMİZİN VE YETİŞKİNLERİMİZİN EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE KALİTEYİ YÜKSEK TUTMAK VE GELİŞEN DÜNYA STANDARTLARINA UYGUN BİREYLER YETİŞTİRMEYİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN VARIZ. ÖĞRETMENLERİN, ÖĞRENCİLERİN, VELİLERİN ÇAĞIN GEREKLERİNE UYGUN OLARAK GELİŞMESİNİ SAĞLAYABİLMEK VE TEKNOLOJİK GELİŞMELERDEN FAYDALANARAK VAROLMALARINI SAĞLAMAK İÇİN VARIZ. İNSANLAR ARASI İLİŞKİLERİNİN KURULMASINDA SEVGİ, SAYGI VE BARIŞÇI ORTAMIN GELİŞMESİ İÇİN VARIZ. DEMOKRATİK, LAİK,ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA BAĞLI ÇAĞDAŞ BİR EĞİTİMİ OKUL ARACILIĞI İLE GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN VARIZ. KENDİMİZİ VE ÇEVREMİZİ TANIYIP ONUN GEREKLERİNE UYGUN BİLGİ, BECERİ VE DAVRANIŞLARI KAZANDIRMAK İÇİN VARIZ.

× Online Destek