ağrı doğubayazıt Öğretmen Aysun Karalar Anaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 09:13

ağrı doğubayazıt Öğretmen Aysun Karalar Anaokulu

ağrı doğubayazıt Öğretmen Aysun Karalar Anaokulu
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 20:49

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Öğretmen Aysun Karalar Anaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Ahmedi Hani Mahallesi Abdulrezzak Aladağ Caddesinde bulunmaktadır. Okul, 3 öğretmen ve 3 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet imkanı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca okulun lojman imkanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitim alnının hedef ve amaçları doğrultusunda çocuk haklarını koruyan ve 48-60 ay arası çocukları gelişimleri doğrultusunda yetiştirmeyi sürdüren, çocuklar, öğretmenler ve ailelerle ilgili özgün proje, araştırma ve yaşam boyu eğitim faaliyetlerini gerçekleştiren, ülke çapında tanınan ve tercih edilen bir anaokulu olmanın yanı sıra, Çocuk Gelişimi Eğitimi ve Okul Öncesi Eğitimi Bölümü öğrencilerine örnek uygulamalar sergileyerek model uygulamalar sunan bir laboratuar olmaktadır.

MİSYON

Doğubayazıt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren anaokulumuzun misyonu; 4-5 yaş (48-60 ay) arası çocukların gelişimsel yeterliliklerini desteklemek, onları Atatürkçü düşünen bireyler olarak ilköğretime hazırlamak ve anaokulu olarak Çocuk Gelişimi ve Okul Öncesi Eğitimi Alanında eğitim gören üniversite öğrencilerine çağdaş, modern laboratuar hizmetlerini sunmaktır.

× Online Destek