ağrı doğubayazıt Nuh'un Gemisi Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 13:02

ağrı doğubayazıt Nuh’un Gemisi Ortaokulu

ağrı doğubayazıt Nuh’un Gemisi Ortaokulu
Son Güncelleme :

27 Ağustos 2018 - 4:32

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Nuhun Gemisi Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Vatan Mahallesi İrfan Sokakta bulunmaktadır. Okul, 17 öğretmen ve 8 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet ve kütüphane imkanı mevcuttur. Ancak okulun lojman imkanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, NORMAL öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Geleceğin bilim dünyasında ve Avrupa Birliği toplumunun standartlarında rekabet eden seçkin bireylerini yetiştirmek için; problem çözme yeteneğine sahip, bilgi, beceri ve ahlaki değerleri en üst düzeyde öğrencilerine kazandırmayı ilke edinmiş yurt içinde ve dünyada sayılan,disiplinlerinin okuldan onur duyduğu, ülkemizin okulları için model bir okul olmaktır.

MİSYON

Milli Eğitim Temel Kanununda belirtilen amaçlar ile Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda; geleceğin Türkiye´sinde söz sahibi olacak, kendine güvenen, kültürel ve ahlaki değerler önem veren; yaşayarak, yaşadıkça öğrenen, bilgili, bilgiyi kullanabilen, bilimsel düşünebilen; bu günü dünden, yarını bu günden güzel kılan; sevgi dolu, kişilik sahibi insana saygılı; toplumun her kesimini kucaklayan, toplam kalite anlayışı içinde velisi ve öğrencisi ile bütünleşmiş, katılımcı, değişimi yakalamış; bütün çalışanları ile sıcak bir aile ortamı oluşturmuş; her liderin yönetmek, her velinin çocuğunu okutmak istediği çevrede bir çekim alanı oluşturarak; dünyaya meydan okuyan öğrenciler yetiştirmektir.

× Online Destek