ağrı doğubayazıt Nuhun Gemisi Anaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 15:19

ağrı doğubayazıt Nuhun Gemisi Anaokulu

ağrı doğubayazıt Nuhun Gemisi Anaokulu
Son Güncelleme :

15 Ağustos 2018 - 1:24

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Nuhun Gemisi Anaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Çiftepınar Mahallesi Sevgi Sokakta bulunmaktadır.  Okul, 6 öğretmen ve 3 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun İnternet bağlantısı mevcut iken kütüphane imkanı mevcut değildir. Ayrıca Okulun lojmanı da bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir.

VİZYON

Mutlu,kendine güvenen,sağlıklı, paylaşmayı bilen,sorun çözebilen,karar verebilen , öğrenmeyi bilen, sorumluluk, hoşgörü, yardımlaşma, dayanışma duyguları gelişmiş çocuklar yetiştirmek ve tüm mesleki gücümüzü çocuklarla birlikte çocuklar için kullanmak.

MİSYON

Özgün, yaratıcı, güvenli ve sevgi dolu bir ortamda çocuklarımızın var olan yeteneklerinin ortaya çıkmasına ve gelişmesine yardımcı olmak, benlik kavramının gelişmesine katkıda bulunmak, öğrenmeye ilgi uyandırmak, bilişsel,sosyal,dil,psikomotor becerilerinin gelişimlerini desteklemek koşuluyla; Atatürk İlke ve inkılapları doğrultusunda milli değerlere sahip kendi düşüncelerini de özgürce ifade edebilen bireyler yetiştiren bir kurum olmak.

× Online Destek