ağrı doğubayazıt Mustafa Yassuboğa Ortaokulu - Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04Ağrı haber, ağrı haberleri, son dakika ağrı haberleri-Kent 04

16 Mayıs 2022 - 13:49

ağrı doğubayazıt Mustafa Yassuboğa Ortaokulu

ağrı doğubayazıt Mustafa Yassuboğa Ortaokulu
Son Güncelleme :

26 Ağustos 2018 - 2:34

AĞRI – DOĞUBAYAZIT Mustafa Yassuboğa Ortaokuluna nasıl gidilir?, nerededir?, merkeze yakın mı?, kaç kilometre?

Ağrı ilinin Doğubayazıt ilçesinin merkezinde bulunan okula herhangi bir ulaşım sıkıntısı yoktur. Okul, Yeni Mahalle Sarısı sokakta bulunmaktadır. Okulun ilçe merkezine olan uzaklığı 4 km’dir. Okula ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Okul, 18 öğretmen ve 16 derslik ile faaliyet göstermektedir. Okulun kütüphane ve İnternet bağlantısı imkanı mevcuttur. Ayrıca okulun lojman imkanı bulunmamaktadır. Okul, kalorifer ile ısıtılmaktadır. Okul, İKİLİ öğretim şekliyle öğretim vermektedir. Okulun yabancı dili İngilizcedir. Ayrıca okulun satranç turnuvalarında 1. ve 2.’lik dereceleri bulunmaktadır.

VİZYON

Küreselleşen dünyada, öğrencilerimizi çağdaş uygarlık düzeyinin üstüne çıkaracak bir eğitim öğretim anlayışıyla; örnek, lider bir eğitim kurumu olmak.

MİSYON

Gelişime açık kadromuz ve sahip olduğumuz donanımla, öğrencilerimizi; Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, milli değerlerimizi benimseyen ve koruyan, kendini geliştirebilen, sosyal hayata ve yüksek öğrenime hazır, çağdaş ve laik gençler yetiştirmektir.

 

× Online Destek